تولید برق با ژنراتورهای دیزلی

دیزل ژنراتورپرکینز یکی از محصولات بی شمار برند پرکینز در زمینه تولید ماشین های دیزل است. این شرکت یکی از ارائه دهندگان پیشرو موتورهای دیزل در جهان است که سابقه ‌ی کاری آن به بیش از 90 سال می‌ رسد. شرکت پرکینز و مالک اولیه ‌ی آن یعنی فرانک پرکینز، به عنوان ابداع کنندگان نسل جدید موتور دیزل در دنیا شناخته می‌ شوند.

تا پیش از پرکینز موتورهای دیزل کارایی کافی را نداشته و با دور موتور پایین خود در بخش های محدود مورد استفاده قرار می گرفتند. فرانک پرکینز اما معتقد بود که گازوئیل قدرت احتراق بالایی دارد و می‌ توان با آن موتوری با دور  بالا تولید کرد. تلاش‌های او و همکارش چارلز چاپمن نهایتا در سال 1932 جواب داد و نخستین موتور این شرکت با توان 4000 دور در دقیقه تولید شد.

ورود این محصول به بازار تغییرات زیادی در صنایع مختلف ایجاد کرد. یکی از این تغییرات تولید دیزل ژنراتورپرکینز بود که بر اساس موتورهای دیزلی این شرکت کار می کرد. با استفاده از این ژنراتورها بود که سیستم جدیدی تحت نام برق اضطراری ایجاد شد.

مصرف سوخت دیزل ژنراتور پرکینز
مصرف سوخت دیزل ژنراتور پرکینز

در ادامه شرکت پرکینز محصولات متنوعی در بحث ژنراتورهای دیزلی تولید کرد و توانست همواره به عنوان یک شرکت پیشرو در این زمینه باقی به ماند. برند پرکینز توانسته تا به امروز بیش از 22 میلیون موتور دیزل تولید کرده و دامنه‌ی فعالیت خود را به تمام دنیا گسترش دهد.

تاریخچه مختصر از دیزل ژنراتورهای پرکینز

برای شناخت دیزل ژنراتورها باید به سراغ تاریخچه موتورهای دیزلی برویم. به طور کلی موتور دیزل به گونه ‌ای از موتورهای درون سوز گفته می‌شود که بدون جرقه‌ ی الکتریکی و از راه افزایش دما ایجاد احتراق می‌ کند. تاریخچه‌ی تولید و استفاده از این موتورها به سال 1892 و مهندس آلمانی رودلف دیزل برمی‌ گردد. این موتورها در ابتدا، به رغم داشتن قدرت بالا، از دور پایینی برخوردار بودند و از آن ها بیشتر در کارخانجات، برای تولید برق و یا ایجاد نیروی زیاد استفاده می شده.

در ادامه با پیشرفت سیستم‌ های تزریق سوخت و ساخت موتورهای سبک، کارکرد موتورهای دیزلی نیز پیشرفت زیادی کرد. به طوری که موتورهایی با دور بالا تولید و در صنایع مختلف مورد کاربرد قرار گرفت.

یکی از صنایع تحت تاثیر قرار گرفته از موتورهای دیزل صنعت برق بود. موتورهای دیزل قدرت بالا و هزینه پایینی داشتند که می توانست آن ها را تبدیل به یک گزینه مناسب برای تولید برق ارزان قیمت کند. همین اتفاق نیز افتاد و دیزل ژنراتورپرکینز بر اساس این نوع موتور تولید شد.

شرکت پرکینز یکی از شرکت‌ هایی بود که نقش زیادی در پیشرفت موتورهای دیزل و به طبع آن دیزل ژنراتورها ایفا کرد. این شرکت از همان ابتدای رونق صنعت موتور دیزل، به عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی آن در دنیا شناخته می ‌شد. بعد از آن نوبت ژنراتورهای این شرکت بود که به یکی از پرطرفدارترین محصولات در دنیا تبدیل شوند. دلیل این امر نیز نام خوبی بود که پرکینز در زمینه تولید این محصولات از خود به جای گذاشت.

دیزل ژنراتور پرکینز
دیزل ژنراتور پرکینز

پرکینز، یک حق انتخاب برای تمام صنایع

شرکت پرکینز با اینکه امروزه به عنوان یکی از زیرمجموعه‌ های شرکت صنایع سنگین آمریکا (کاترپیلار) شناخته می‌شود، اما باز هم تمرکز کاری خود را بر روی ساخت موتورهای دیزل حفظ کرده است. با وجود این تمرکز اما باز هم تنوع محصولات این برند بسیار بالاست. تقریبا هر شرکتی که نیاز به ژنراتور داشته باشد، فارغ از نوع فعالیت و قدرت موتور مورد نظر، می‌ تواند یکی از انواع دیزل ژنراتور پرکینز را در میان گزینه ‌های خرید خود ببیند. این تنوع در کنار ویژگی ‌های برتر این برند باعث شده است تا شرکت رادوکو نیز اقدام به تامین محصولات پرکنیز کرده تا به تواند نیازهای داخلی کشور را با بهترین برندهای دنیا پاسخ دهد.

پرکینز، برترین دیزل ژنراتور بازار ایران

موتور های دیزلی شرکت پرکینز در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد بطوریکه از انواع قایق تا ماشین آلات صنعتی می توان محصولات پرکینز را یافت. اما بدون شک بزرگ ترین و شاید مشهورترین محصول این شرکت، دیزل ژنراتورپرکینز باشد. این گروه از محصولات در دسته ‌های متنوعی تولید شده و مدل های 10 تا 2000 کاوا آن موجود می‌ باشد. از ویژگی های مهم این دسته از محصولات، دور ثابت موتورهای دیزل است که باعث تمایز و برتری این محصول بر رقبا شده است.

نمونه ای از ژنراتورهای برند پرکینز
نمونه ای از ژنراتورهای برند پرکینز

ویژگی‌های ممتاز در دیزل ژنراتور پرکینز

اگر تا به حال تجربه‌ی خرید ژنراتور دیزلی را داشته اید احتمالا متوجه شده اید که بسیاری از کارشناسان برند پرکینز را به شما پیشنهاد می‌ کنند. اما چه ویژگی در مورد محصولات این برند وجود دارد که آن را متمایز می‌سازد؟ برای پاسخ در ادامه‌ تعدادی از ویژگی‌های خاص دیزل ژنراتورپرکینز را بررسی می‌ کنیم.

کیفیت ساخت و طول عمر بالا

برند پرکینز به عنوان یکی از با کیفیت‌ ترین برندهای بازار شناخته می‌ شود. این کیفیت و دقت در ساخت باعث شده تا محصولات این شرکت از طول عمر بالایی نیز برخوردار باشند.

نسل قدیم ژنراتورهای پرکینز
نسل قدیم ژنراتورهای پرکینز

مصرف بهینه ‌ی سوخت

یکی از اولویت ‌هایی که برای انتخاب ژنراتور دیزلی در نظر گرفته می ‌شود، میزان مصرف سوخت آن است. موتورهای دیزلی پرکینز با بهره‌مندی از سیستم تزریق سوخت بهینه توانسته اند تا مقدار زیادی از مصرف سوخت را کاهش دهند. کاهش سوخت در ژنراتور، به رغم حفظ راندمان، به معنی تولید برق ارزان تر است. از این رو استفاده از محصولات پرکینز گام بلندی در راستای کاهش هزینه ها محسوب می شود.

 نصب آسان محصولات پرکینز

محصولات پرکینز به نسبت اکثر برندهای موجود در بازار از سیستم نصب راحت ‌تری برخوردارند. حتی در برخی از مدل‌ های خانگی، افراد عادی نیز می ‌توانند بدون هیچ مشکلی ژنراتور را راه‌اندازی کنند.

حمل و نقل آسان محصولات پرکینز

موتورهای دیزلی معمولا محصولات سنگینی هستند که نمی‌توان آن ها را به راحتی جا به ‌جا کرد. اما برند پرکینز برای این مشکل نیز راه حل‌ هایی ارائه داده. پرکینز با استفاده از طراحی خاص خود ژنراتورهای قابل حملی را تولید کرده که می توان آن ها را به راحتی جا به جا کرد.

راداکو، بزرگترین تامین کننده دیزل ژنراتورهای پرکینز در ایران

شرکت راداکو در راستای تامین قطعات صنعتی مورد نیاز بازارهای داخلی ایران، واردات انواع دیزل ژنراتورپرکینز را نیز در دستور کار خود قرار داده است. این محصولات در کنار سایر برندهای داخلی و خارجی، توانسته تا طیفی وسیع از محصولات را برای مشتریان ایجاد کند.

راداکو با تکیه بر تخصص کارشناسان خود این آمادگی را دارد تا در تمامی مراحل، از مشاوره تا خدمات پس از فروش، مشتریان خود را یاری کند. شما با اعتماد به راداکو می‌ توانید مجموعه‌ ای از خدمات زیر را انتظار داشته باشید.

ارائه انواع دیزل ژنراتور پرکینز
ارائه انواع دیزل ژنراتور پرکینز

 مشاوره‌ و خرید دیزل ژنراتور پرکینز

اگر قصد تهیه ی ژنراتور دیزلی از برند پرکینز را دارید، می ‌توانید با واحد ژنراتور شرکت تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان این واحد بهره مند شوید. کارشناسان ما بر اساس نیاز مشتری بهترین گزینه‌ های موجود را مشخص کرده و شما را در انتخاب مناسب‌ ترین قیمت یاری می‌ کنند.

 نصب دیزل ژنراتور پرکینز توسط کادر مجرب

گام بعدی پس از انتخاب موتور دیزلی مناسب، خدمات مربوط به نصب محصول است. نصب موتورهای دیزلی، چه به علت مسائل فنی و چه به علت هزینه‌ ی بالای موتور، نیازمند انجام توسط متخصصان حرفه‌ای می باشد. به همین دلیل شرکت روداکو تیمی از افراد مجرب را برای ارائه ‌ی این خدمات در نظر گرفته است.

 گارانتی محصول و خدمات پس از فروش

پرکینز یکی از برندهای خوشنام بازار در مورد ارائه ‌ی خدمات پس از فروش است. گروه راداکو نیز در این زمینه خدمات پس از فروش متعددی را ضمانت کرده است که بر اساس نوع محصول انتخابی ارائه می‌ شود.

تمام تلاش ما در گروه راداکو این است که به توانیم با ارائه خدمات مناسب، تبدیل به اولین گزینه در بین انتخاب مشتریان شویم. شما نیز می توانید با در میان گذاشتن پیشنهادات، نقد یا سوال های خود ما را در رسیدن به این هدف یاری کنید.

 

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور 25 کاوا بادوین

دیزل ژنراتور 30 کاوا بادوین

مقالات مرتبط:

نحوه استعلام قیمت دیزل ژنراتور

خریدی مطمئن با شناخت ویژگی های دیزل ژنراتور

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...