تماس با ما

radoco.com

رادوکو وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی

آدرس دفتر مرکزی : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع مطهری، جنب بانک ملی، پلاک ۵۵۶ – کدپستی:۱۵۶۷۶۱۵۱۶۵

شماره تماس : 58437-021

فکس: 58437-021 (داخلی مستقیم 9)

ایمیل: info@radocorp.com

شرکت رادوکو

 

شرکت ما یعنی شرکت رادوکو شرکتی می باشد که در آن فعالیت هایی در ارتباط با واردات، تامین و تجهیز قطعات صنعتی انجام می دهیم. شرکت ما دارای تیم متخصص و متعهد و همچنین کادر پشتیبانی است. نیازهای شما، مشتریان برای این شرکت در اولویت می باشد. به گونه ای که هدف ما رضایت مشتری و همچنین تامین نیازهای شما با کیفیت بسیار بالا می باشد.

شرکت رادوکو وارد کننده و تامین کننده قطعات مختلف صنعتی می باشد ما توانسته ایم با واردات انواع قطعات صنعتی همانند محصولات پایپینگ مثل شیرآلات صنعتی (شیر پروانه ای و شیر توپی و شیر یک طرفه و …) و اتصالات لوله (اتصالات جوشی بنکن) و دیگر محصولات ژنراتور و کشاورزی و ابزار دقیق و پمپ و گیربکس همراه صنعتگران و پیمانکاران عزیز باشیم.شرکت ما تمامی قطعات وارداتی خود را با هدف رضایتمندی کامل مشتریان با گارانتی خدمات پس از فروش عرضه می نماید.

شرکت رادوکو همواره محصولات وارداتی وتامین قطعات صنعتی را با قیمت رقابتی و با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می نماید ما برای هر واحد یک تیم  مهندسی فروش یک و یک تیم تخصصی فنی با مدرک مرتبط در نظر گرفته ایم  تا بتوانیم بهترین خدمات شامل مشاوره فنی رایگان انتخاب مناسب محصول و نحوه ی عملکرد محصول و روش نصب و نگهداری و خدمات فروش مهندسی را به مشتریان خود ارائه دهیم. تیم نظارت ما در شرکت رادوکو بر تمام خدمات نظارت مستمر دارد به طوری که از کاهش کیفیت و یا دور شدن از وظیفه اصلی شرکت جلوگیری می کند.

وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی

وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی

ما در شرکت رادوکو در رابطه با واردات برندهای معتبر خارجی و تامین برندهای معتبر داخلی با تشکیل تیم های تخصصی فنی و فروش همواره در کنار مشتریان و صنعتگران جهت رفع موانع تولید در تلاش می باشیم . ما از طراحی خطوط پایپینگ کارخانه شما تا تجهیز و نصب و راه اندازی با مشاوره فنی حضوری و تلفنی و همچنین ارائه پیشنهاد های فنی مکتوب همراه با فروش مهندسی قطعات صنعتی در کنار شما می باشیم.

 در صورتی که نیاز به شرکتی همچون شرکت ما دارید می ‌توانید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید و با آن ها مشورت کنید تا راه حل های کاربردی را در اختیار شما قرار دهند. واردات و تامین قطعات شرکت ما تنها محدود به چند قطعه و تجهیزات نمی باشد بلکه هر قطعه و کالایی که در صنعت و کشاورزی قابل استفاده است را یا واردات و یا تامین می کنیم. شما می توانید با خیال راحت از خدمات ما در شرکت رادوکو بهره مند شوید و مطمئن باشید که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عرضه می کنیم.

وبلاگ رادوکو

    جستجو در سایت

    دسته بندی ها

    درحال بارگذاری ...