ساید چنل چیست و چه مزایایی دارد؟ | رادوکو | وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی
logo
logo
رادوکو وارد کننده و تامین کننده محصولات صنعتی
۰۲۱-۵۸۴۳۷ (۳۰ خط ویژه)
ساید چنل چیست و چه مزایایی دارد؟ جهت خرید محصول باما تماس بگیرید
۰۲۱-۵۸۴۳۷

ساید چنل چیست و چه مزایایی دارد؟
Rate this post

Rate this post

یکی از پمپ هایی که امروزه در برند های متنوع و متعددی تولید و عرضه می گردد، ساید چنل نام دارد. گاهی ممکن است بسیاری از افراد سايد چنل ها را با نام های وکیوم سايد چنل و یا بلوئر ساید چنل نیز نام ببرند.

کاربرد ساید چنل ها چیست؟

حال لازم است بدانید که سايد چنل ها کاربرد های بسیار گوناگونی را در صنعت شامل می شوند که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند.

 • تولید هوا

از اصلی ترین کاربرد های سايد چنل ها می توان به تولید هوا اشاره نمود. باید دقت داشت هوای تولید شده توسط این پمپ فشار بسیار بالایی را دارد و می تواند نیاز کاربران و مخاطبان خود را به طور کامل رفع نماید.

 • استفاده به عنوان پمپ وکیوم و یا پمپ کمپرسور

از دیگر کاربرد هایی که ساید چنل در بر دارد، استفاده از آن به عنوان پمپ وکیوم و یا پمپ کمپرسور است. افراد می توانند از این محصول فوق العاده برای دمندگی و یا مکندگی هوا نیز بهره مند گردند.

مکندگی هوا با استفاده از ساید چنل

مکندگی هوا با استفاده از ساید چنل

اجزای تشکیل دهنده ساید چنل

همانطور که می دانید، بلوئر ساید چنل همانند دیگر محصولات از اجزای مشخصی تشکیل شده است که هر کدام از آن ها وظایف مخصوص به خود را دارا می باشند.

 • پروانه

از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده ساید چنل می توان به پروانه اشاره نمود. لازم است بدانید که این قطعه اغلب در برند های گوناگون از آلومینیوم تهیه می شود و بسیار مقاوم عمل می کند.

بسیاری از افراد ممکن است با عملکرد پروانه آشنا نباشند، به همین منظور باید بگوییم این قطعه می تواند به راحتی به سیال ها را جابجا نماید و فشار هوا را به خوبی ایجاد کند.

کاهش سوخت مصرفی در ازای استفاده از ساید چنلکاهش سوخت مصرفی در ازای استفاده از سايد چنل

 • هوزینگ از اجزای تشکیل دهنده ساید چنل

از دیگر قطعه هایی که در ساید چنل وجود دارد، هوزینگ می باشد. هوزینگ می تواند پروانه را به خوبی در خود جای دهد و از آن نگهداری نمایند.

 • الکتروموتور

از دیگر اجزایی که در این محصول وجود دارد، می توان الکتروموتور اشاره کرد. این قطعه می تواند در کم‌ترین زمان ممکن نیروی محرکی را ایجاد کند تا پروانه به کمک این نیرو به حرکت در آید و فشار هوا تولید گردد.

 • اگزوز از اجزای تشکیل دهنده ساید چنل

اگزوز از دیگر اجزای تشکیل دهند ساید چنل تلقی می شود. همانطور که می دانید اگزوز و یا همان لوله خروجی می تواند هوا را از این محصول خارج نماید و از خراب شدن آن تا حد بسیار زیادی جلوگیری کند.

 • لوله ورودی

آخرین قطعه ای که در این قسمت می خواهیم برای تان شرح دهیم، لوله ها ورودی می باشد. اگر می خواهید با کاربرد لوله ورودی آشنا شوید، باید بدانید که سیال ها از طریق این قطعه وارد هوزینگ می شوند.

مزایای ساید چنل چیست؟

همانطور که می دانید، سايد چنل ها مزایای بسیاری را شامل می شوند که سبب خریداری بیش‌تر این محصول نیز می گردد.

 • کاهش سر و صدا

اولین مزیتی که بلوئر سايد چنل ها در بر دارند، کاهش سر و صدا است. این محصول به بهترین نحو به کارکرد خود می پردازد به گونه ای که به هیچ وجه آلودگی صوتی بسیاری را ایجاد نمی کند.

ساید چنل با حجم کم و حمل و نقل آسانسايد چنل با حجم کم و حمل و نقل آسان

 • حمل و نقل آسان

از دیگر ویژگی های مثبت سايد چنل ها، حمل و نقل آسان آن است. افراد می توانند این دستگاه را با کم ترین هزینه حمل و نقل کنند و به مکان های مد نظر شان هدایت نمایند.

از دلایلی که باعث می شود حمل ساید چنل آسان تلقی شود، کوچک و کم جا بودن آن است.

 • مقاومت بالا

باید توجه داشته باشید که ساید چنل می تواند در صورت استفاده درست و اصولی طول عمر و مقاومت بسیار بالایی را داشته باشد. شما با یک بار هزینه می توانید طی سال های متعددی از این محصول استفاده نمایید.

 • قیمت مقرون به صرفه

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، قیمت مقرون به صرفه سايد چنل ها است. این محصول در ازای کارکرد فوق العاده ای که دارد، قیمت بسیار مناسبی را نیز شامل حال خود می کند.

سخن پایانی

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، سايد چنل ها از نمونه پمپ های هواده تلقی می شوند و می توانند نیاز مخاطبان خود را به خوبی برطرف سازند. افراد می توانند خرید این محصول را از مراکز و سایت های معتبر انجام دهند.

 

محصولات مرتبط:

بلوئر سايد چنل پالما 

بلوئر سايد چنل بوش

مقالات مرتبط:

مهم ترین نکاتی که هنگام خرید سايد چنل باید به آن توجه نمایید

آشنایی با قیمت پمپ هوادهی و خلاء با کاربرد گسترده در صنایع

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاه محصولات

تماس با ما