فن دمنده ساید چنل | رادوکو | وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی
logo
logo
رادوکو وارد کننده و تامین کننده محصولات صنعتی
۰۲۱-۵۸۴۳۷ (۳۰ خط ویژه)
فن دمنده ساید چنل یکی از تجهیزات پرکاربرد در صنعت جهت خرید محصول باما تماس بگیرید
۰۲۱-۵۸۴۳۷

فن دمنده ساید چنل یکی از تجهیزات پرکاربرد در صنعت
Rate this post

Rate this post

فن دمنده ساید چنل یک دمنده برای جا به جا کردن گازهای مختلف یا هوا است که طراحی بسیار ساده ای دارد. طراحی ساده ساید چنل منجر به این شده که این وسیله پرکاربرد بسیار کم هزینه باشد و در بازار با قیمت های بسیار مناسب در دسترس باشد. این فن دمنده در مدل های بسیار مختلف در بازار موجود است.

فن دمنده ساید چنل

فن دمنده ساید چنل

نحوه عملکرد ساید چنل

فن دمنده ساید چنل به دلیل طراحی بسیار عالی هیچ گونه قطعه ای ندارد که با دیگر قطعات به کار رفته در آن سایش داشته باشد و این باعث می شود که عمر ساید چنل افزایش پیدا کند و جز تجهیزات بسیار قابل اعتماد باشد و به هیچ نوع روغن کاری احتیاج نداشته باشد. این فن دمنده  دارای پره هایی است که با چرخش این پره ها، انرژی جنبشی تولید شده و باعث فشرده کردن هوا می شود و بعد از این مرحله هوا با فشار بالا و سرعت زیاد به قسمت خروجی می رود.

مشخصات فنی  

فن دمنده ساید چنل می تواند به صورت مستقیم و هم چنین غیر مستقیم گاز یا هوا را انتقال دهد این فن دمنده امکان انتقال گاز را در دبی و فشار های مختلف دارد. این فن دمنده می تواند در حالت دمنده فشاری در حدود 50 تا 700 میلی بار مثبت تولید کند. دبی تولید شده توسط این فن دمنده 20 تا 600 متر مکعب در هر ساعت است. این پمپ دمنده در مدل های تک فاز و همچنین 3 فاز موجود است. این فن در برندهای مختلف و کیفیت های بسیار بالا جز تجهیزات بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف هستند. ساید چنل دمنده در مدل های تک پروانه، دو پروانه و سه پروانه و در ظرفیت های بسیار متفاوت تولید می شوند. فن دمنده جز تجهیزاتی است که اگر موارد مربوط به نگه داری آن دقیق و درست انجام شود عمر بسیار بالایی خواهد داشت. از جمله یکی از ویژگی های مهم این فن دمنده Oil Free  بودن این فن دمنده است و در کاربرد های آزمایشگاهی و سیستم هایی که با انتقال مواد غذایی سر و کار دارند به راحتی می توانند از این فن دمنده استفاده کنند.

مشخصات فنی فن دمنده

مشخصات فنی فن دمنده ساید چنل

انتخاب فن دمنده ساید چنل

بهترین منبع برای انتخاب یک فن دمنده کاتالوگ مربوط به آن محصول است. در کاتالوگ هر محصول تعدادی نمودار مشخص کننده دبی و فشار مربوط به این فن دمنده موجود است. بر اساس اطلاعات موجود و مشورت با کارشناسان مطلع می توان فن دمنده ای را انتخاب کرد که با نیاز مورد نظر کاملاً منطبق باشد.

مزایای فن دمنده ساید چنل

این فن دمنده دارای ویژگی ها و مزیت های بسیار زیادی است و با توجه به این ویژگی های لیست شده در ادامه کاربرد های زیادی در صنعت نیز دارد.

  • عمر بالا
  • کارایی بسیار عالی
  • نصب آسان
  • سر و صدای بسیار کم
  • وزن پایین
  • عدم نیاز به روغن کاری
  • تعمیر و نگه داری بسیار راحت
  • فرسایش بسیار کم قطعات
  • مصرف انرژی پایین

عمر بالای فن دمنده ساید چنل

عمر بالای فن دمنده

افزایش عمر فن دمنده

فن دمنده ساید چنل جز تجهیزاتی است که اگر در نگه داری و سرویس دوره ای آن نکات گفته شده در کاتالوگ مربوط به آن رعایت شود عمر بسیار طولانی خواهد داشت. از مواردی که در حین استفاده از فن دمنده باید رعایت کرد، جلوگیری از وارد شدن سنگ ریزه ها به داخل فن دمنده است زیرا با ورود سنگ ریزه ممکن است که پره های ساید چنل دچار مشکل شود و در عملکرد آن اختلال ایجاد شود. در مسیر این فن دمنده باید یک شیر در نظر گرفت که با آن بتوان دبی اضافه در این فن دمنده را خارج کرد.

نگه داری بسیار آسان

نگه داری بسیار آسان

کاربرد فن دمنده ساید چنل

این فن دمنده در کارخانه جات و صنایع مختلف استفاده می شود. از این فن دمنده در استخر های پرورش ماهی برای هوادهی استفاده می شود. این دمنده ها در تصفیه خانه ها و صنایع چاپ و بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت سیم و کابل و صنعت دارو سازی، صنعت کاغذ سازی و … استفاده می شود.

محصولات مرتبط:

بلوئر ساید چنل زیمنس

بلوئر ساید چنل استریم

مقالات مرتبط:

مشخصات ساید چنل باکیفیت و راهنمای خرید این محصول

قیمت ساید چنل و نکاتی برای افزایش طول عمر آن

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نویسنده: نویسنده محتوا
182 بازدید

دیدگاه محصولات

تماس با ما