ساخت ژنراتور های دائم کار

آیا تا کنون در مورد عملکرد ژنراتور های دائم کار و قیمت دیزل ژنراتور دائم کار چیزی شنیده اید؟
به طور کلی ژنراتور ها، مولد هایی هستند که می توانند در صورت قطع شدن برق در اماکن اضطراری، برق مورد نیاز افراد را تولید کنند. یکی از انواع ژنراتور ها، ژنراتور دائم کار می باشد که می تواند در زمان قطع شدن گسترده برق، با تبدیل کردن انرژی مکانیکی حاصل از سوخت به انرژی الکتریسیته، برق تولید کند. همانطور که می دانید، برق، یک رکن اساسی در زندگی ما است؛ به طوری که با قطع شدن برق، همه برنامه ها و فعالیت های روزانه ما با اختلال مواجه می شوند. همین دلایل باعث بالا رفتن قیمت دیزل ژنراتور دائم کار می شود.

جدید ترین ژنراتور موجود در بازار

جدید ترین ژنراتور موجود در بازار

ژنراتور دائم کار یا Continuous

ژنراتور های دائم کار، به شکلی ساخته شده اند تا بتوانند با بیش ترین توان خروجی خود کار کنند. بنابراین ژنراتور ها این قابلیت را دارند که در تمامی ساعات روز و شب، بدون هیچ گونه افت ولتاژی، با بازدهی بالا و 100 درصدی، تحت تاثیر بار ها و نیرو های سنگین قرار بگیرند. به همین دلیل یکی از عواملی که باعث متفاوت بودن قیمت دیزل ژنراتور دائم کار می شود، نوع بار هایی است که ژنراتور تحمل می کند. از طرفی، ژنراتور های دائم کار، یک سیستم خنک کننده یا رادیاتور دارند که این سیستم، کارکرد ژنراتور را برای کار کردن برای مدت زمان طولانی، ضمانت می کند. یکی از مهم ترین دلایل بالا بودن طول عمر ژنراتور های دائم کار، پایین بودن سرعت و ثابت بودن دور این دستگاه ها می باشد.

توان خروجی ژنراتور های دائم کار

توان خروجی ژنراتور های دائم کار

کاربرد ژنراتور دائم کار

این مدل از ژنراتور ها در همه نقاطی که به برق دائمی احتیاج دارند، به کار می روند. از طرفی به خاطر قیمت دیزل ژنراتور دائم کار، می توان از این ژنراتور ها در مناطقی که هیچ گونه دسترسی به شبکه های برق ندارند، استفاده کرد. عمده ترین کاربرد ژنراتور های دائمی، مصارف صنعتی مثل پروژه های راه و ساختمان سازی، تولید کردن ارز های دیجیتال، ماینینگ و دستگاه های ماینر، تولید کردن برق و به فروش رساندن آن به اداره های برق استفاده می شود. از کاربرد های دیگر ژنراتور های دائم کار می توان به کاربرد آن ها در صنایع معدنی و برای عملیات های حفاری، اشاره کرد. کاربرد گسترده این ژنراتور ها نیز، یکی از عواملی است که بر روی قیمت دیزل ژنراتور دائم کار اثر می گذارد. درون دیتا سنتر ها و همچنین درون نیروگاه ها و پتروشیمی ها نیز از این ژنراتور ها استفاده می کنند. در بعضی از موارد هم از این ژنراتور ها برای تامین کردن برق شهر ها و شهرک های مسکونی استفاده می کنند.

بررسی تفاوت های بین ژنراتور دائم کار با سایر ژنراتور ها

یکی از انواع ژنراتور های موجود در بازار، ژنراتور های پرایم است که شباهت زیادی به ژنراتور دائم کار دارند؛ اما قیمت دیزل ژنراتور دائم کار مناسب تر از ژنراتور پرایم می باشد.
هر دو ژنراتور به عنوان یک مولد اصلی برای جریان برق عمل می کنند و برای این طراحی شده اند تا بتوانند به طور همیشگی، برق تولید کنند.
تفاوت عمده ای که در بین ژنراتور های پرایم و ژنراتور های دائم کار وجود دارد، این است که ژنراتور های دائم کار می توانند همیشه و با بار های ثابتی کار کنند. اما  ژنراتور های پرایم، می توانند به مدت طولانی و در بار متغیر کار کنند.

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار

ژنراتور های دائمی، توسط برند های متفاوتی ساخته می شوند. همچنین با سوخت های متفاوتی نیز کار می کنند. بنابراین، نوع سوخت و توان خروجی این ژنراتور، بر روی قیمت این مولد، اثر می گذارد. از طرفی قیمت این ژنراتور ها متناسب با نوع موتور به کار رفته در آن ها متفاوت خواهند بود‌.

ساخت ژنراتور دائم کار

ساخت ژنراتور دائم کار

سخن پایانی

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار، به خاطر تقاضای بالای جهانی و مشخصاتی که دارند، بالا تر از بقیه ژنراتور های موجود در بازار است. اما نکته مهمی که باعث شده است تا مجموعه ما به سمت تولید و فروش این محصولات برود، کاربرد ویژه این ژنراتور ها می باشد.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور

ژنراتور تک

مقالات مرتبط:

نحوه فروش دیزل ژنراتور و معرفی انواع آن

سیم پیچی دینام و سیم پیچی الکتروموتور

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...