آیا نسبت به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ارزش خرید دارد؟ مقالات و کاتالوگ ها
logo
logo
رادوکو وارد کننده و تامین کننده محصولات صنعتی
۰۲۱-۵۸۴۳۷ (۳۰ خط ویژه)
آیا نسبت به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ارزش خرید دارد؟ جهت خرید محصول باما تماس بگیرید
۰۲۱-۵۸۴۳۷

آیا نسبت به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ارزش خرید دارد؟
Rate this post

Rate this post

برند پرکینز طیف وسیعی از ژنراتورهای دیزلی را ارائه می دهد که شانس پیدا کردن دیزل ژنراتور را افزایش می دهد که واقعاً با نیازهای شما مطابقت دارد. دیزل ژنراتورها نسبت به همتایان گازسوز خود عمر طولانی تری دارند و به دلیل روشی که گازوئیل در هنگام فشرده شدن مشتعل می شود، مصرف سوخت کمتری دارند. این دلیل باعث می شود دیزل ژنراتور از نظر طول عمر و صرفه جویی گزینه بهتری باشد .در ادامه به معرفی چند مدل پرفروش و قیمت دیزل ژنراتور پرکینز خواهیم پرداخت.

دیزل ژنراتور پرکینز 8.5 کیلووات

این مدل از دیزل ژنراتور پرکينز دارای موتور 3 سیلندر خطی پرکینز 1.1 لیتری با تزریق غیر مستقیم برای افزایش راندمان سوخت، دفع حرارت کم و استارت سریع‌تر و با امکانات رادیاتور جریان خنک با محافظ فن، صدا خفه کن خانگی، تنظیم ولتاژ خودکار، فیلتر هوا، صدا خفه کن، پنل کنترل با ساعت سنج و خاموش شدن خودکار ایمنی برای فشار کم روغن و دمای آب بالا به بازار ارائه شده است. قیمت دیزل ژنراتور پرکینز 8.5 کیلو وات 6799 دلار می باشد.

ژنراتور پرکینز 8.5 کیلو وات

دیزل ژنراتور 10 کیلوواتی پرکینز

زمانی که به نیروی جدی و قابل اعتماد نیاز دارید، این پرکینز 10 کیلووات تمام نیاز شما را ارائه می دهد. این دستگاه دارای موتور 3 سیلندر خطی پرکینز 1.1 لیتری، تزریق غیر مستقیم برای افزایش راندمان سوخت، دفع حرارت کم و استارت سریعتر و با ویژگی های رادیاتور جریان خنک با محافظ فن، صدا خفه کن، تنظیم ولتاژ خودکار، پایه لغزنده فولادی، صفحه کنترل با ساعت سنج و خاموش شدن خودکار ایمنی برای فشار کم روغن و دمای آب بالا  ارائه شده است قیمت دیزل ژنراتور پرکینز 12.5 کیلو وات 6899 دلار می باشد.

دیزل ژنراتور 12.5 کیلوواتی پرکینز

 این دیزل ژنراتور پرکینز با نام تجاری جدید برای استفاده مداوم یا برق اضطراری مناسب است و قدرت زیادی برای راه اندازی خانه، محل کار یا کسب و کار شما دارد. این دستگاه در 1800 دور در دقیقه کار می کند و با پایه های لرزش 4 نقطه ای و محفظه عایق صدا، این مجموعه نرم و بی صدا کار می کند.

دیزل ژنراتور پرکینز 12.5 کیلوواتیدیزل ژنراتور پرکینز 12.5 کیلوواتی

با توجه به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز 12.5 کیلو وات و صدای بسیار پایین مناسب ترین گزینه برای مصارف خانگی است. این دستگاه دارای یک موتور 3 سیلندر خطی پرکینز 1.5 لیتری، تزریق غیر مستقیم برای افزایش راندمان سوخت، دفع حرارت کم و استارت سریعتر، شمع تابش برای شروع در هوای سرد و رادیاتور جریان خنک با محافظ فن اتوماتیک، تنظیم ولتاژ، فیلتر هوا با حجم بالا، کنترل پنل ساعت سنج، خاموش شدن خودکار ایمنی برای فشار کم روغن و دمای آب بالا، پایه های لرزش 4 نقطه ای، صدا خفه کن و محفظه صدا ویژگیهای این مدل است. قیمت دیزل ژنراتور پرکینز 12.5 کیلو وات 9575 دلار می باشد.

دیزل ژنراتور پرکينز 21 کیلووات

 این دستگاه در 1800 دور در دقیقه کار می کند و با صدا خفه کن درجه یک مسکونی، پایه های لرزشی و موتور دیزل پرکینز 4 سیلندر، نرم و بی صدا کار می کند

دیزل ژنراتور پرکینز 21 کیلوواتدیزل ژنراتور پرکینز 21 کیلووات

این دستگاه دارای یک موتور دیزلی 4 سیلندر Perkins 404D-22G، میل لنگ چدنی با آستر سیلندر نوع مرطوب قابل تعویض، فیلتر روغن روغنی با جریان کامل، ژنراتور بدون جاروبک با AVR، مایع خنک کننده ، خاموش کردن هنگام نشت روغن و آب، پایه لغزنده فولادی، پایه‌های لرزش، صدا خفه کن برای عملکرد بی‌صدا، شمع‌های برق، کلید استارت در دست و زمان ‌سنج جزء ویژگی های این ژنراتور است قیمت دیزل ژنراتور پرکینز مدل 21 کیلو وات 8499  دلار می باشد.

دیزل ژنراتور 60 کیلووات پرکينز

 این دیزل ژنراتور  بی صدا 1800 RPM قدرت زیادی برای اداره خانه، شرکت خارج از شبکه برق شما را دارد.

دیزل ژنراتور پرکینز 60 کیلوواتدیزل ژنراتور پرکینز 60 کیلووات

قیمت دیزل ژنراتور پرکینز مدل 60 کیلو وات 14799 دلار می باشد. این واحد دارای یک موتور دیزلی 4 سیکل پرکینز 1104D-44TG1 با رتبه 3 آلایندگی، میل لنگ چدنی با آستر سیلندر نوع مرطوب قابل تعویض، فیلتر روغن روغن با جریان کامل است. و با تنظیم کننده ولتاژ خودکار حالت جامد برای تامین انرژی الکترونیک حساس، آسپیراسیون پس از خنک شدن هوا به هوا و توربو شارژ، کنترل کننده الکترونیکی سوخت، افزایش فاصله تعویض روغن و فیلتر 500 ساعته، نقاط سرویس یک طرفه، خنک کننده مایع، المنت فیلتر هوای فومی قابل تعویض، پایه لغزنده فولادی سنگین، صدا خفه کن برای عملکرد بی صدا، شمع تابش، کلید استارت دستی و زمان سنج می باشد.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور پرکینز تبریز

مقالات مرتبط:

از انواع دیزل ژنراتور برای چه کارهایی استفاده می شود؟

بهترین دیزل ژنراتور متناسب با بودجه شما کدام است؟

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاه محصولات

تماس با ما