تعمیر و نگهداری | رادوکو | وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی
logo
logo
رادوکو وارد کننده و تامین کننده محصولات صنعتی
۰۲۱-۵۸۴۳۷ (۳۰ خط ویژه)
تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش جهت خرید محصول باما تماس بگیرید
۰۲۱-۵۸۴۳۷

تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش
5/5 - (4 امتیاز)

5/5 - (4 امتیاز)

تعمیرات و نگهداری هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین

هلدینگ تجارت رادوین با پشتوانه علمی و نیروهای مجرب توانسته در زمینه تعمیرات و اورهال انواع تجهیزات صنعتی گام های مهم و موثری بردارد.

تجهیزات صنعتی با قابلیت تعمیرات و اورهال در هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر موتور برق
 • تعمیر دیزل ژنراتور
 • تعمیر انواع روتس بلوئر
 • تعمیر خشک کن هوا یا درایر و …
 • تعمیر انواع ساید چنل و تجهیزات هوادهی
 • تعمیر انواع کمپرسور اسکرو و برند های مطرح در این زمینه
 • تعمیر انواع پمپ باد شامل پمپ باد پیستونی، پمپ باد روتاری و ….
 • تعمیر و سیم پیچ انواع الکتروموتور ها در توان های مختلف و بدون محدودیت
 • تعمیر انواع پمپ شامل: پمپ اب خانگی، پمپ طبقاتی، پمپ شناور، پمپ زمینی، پمپ روغن داغ، دوزینگ پمپ و …

مهمترین هدفی که در گروه صنعتی هلدینگ تجارت رادوین در نظر گرفته شده است، مبحث رضایت مشتری، عمل به تعهدات حداکثری و ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری در کوتاه ترین زمان ممکن است. زمینه کلی فعالیت های صورت گرفته در هلدینگ تجارت رادوین شامل صنایع گوناگون و همچنین صنعت آب کشور بوده و در این راستا تمامی فعالیت های بازرسی، تعمیرات و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات صنعتی را بر اساس استاندارد های معتبر نظیر ISO، ANSI NFPA، DIN ، API انجام می پذیرد.

استراتژی های تعمیرات و نگهداری

استراتژی های تعمیرات و نگهداری بر اساس دو اصل مهم پایه گذاری می شود:

 • اورهال و نگهداری
 • تعمیرات شکست

در این جا منظور از تعمیرات شکست در واقع تعمیرات در موعد خرابی و پس از توقف کامل تجهیز صنعتی از کارکرد خود می باشد. معمولا بیشترین رخ داد در زمینه تعمیرات و اورهال مربوط به تعمیرات شکست می باشد. تعمیرات شکست به یکباره و به صورت غیر مترقبه اتفاق افتاده و بر اساس نیاز هر واحد صنعتی موضوع اورهال و بازگردانی RESTORATION تجهیز صنعتی به چرخه تولید می باشد. با تحقیقات گسترده و همچنین مطالعات بنیادی و فاکتور مهم تجربه می تواند قابلیت تعمیر و نگهداری و بهبود دسترسی سریع به ماشین آلات صنعتی بعد از اورهال بسیار مهم و حائز اهمیت است.

زمینه های مختلف و متنوع تعمیر و نگهداری در هلدینگ تجارت رادوین به شرح زیر می باشد:

تعمیر و نگهداری در زمان تعیین شده و وظایف ثابت

همواره به این موضوع تاکید می شود که به برنامه زمان بندی تعمیرات وتشخیص عمر هر تجهیز صنعتی مورد توجه قرار بگیرد. مسلما برنامه مدون و بازدید های دوره ای می تواند از هزینه های جاری و همچنین خسارات احتمالی وارده که مربوط به توقف خط تولید یا موضوعات مرتبط باشد، تا حد چشمگیری کاهش یابد. این امر مهم با توجه به توان مهندسی ، سابقه درخشان و تجربه کافی میسر بوده که هلدینگ پایا صنعت تجارت رادوین توانسته است در این مسیر گام های مفید و موثری بردارد.

تعمیر و نگهداری اورژانسی

به طور حتم در صنعت بیشترین حالت رخ داده شده در مورد تجهیزات صنعتی مربوط به این آیتم باشد. البته فرآیند تعمیر اورژانسی برای تجهیزاتی که رزرو داشته و یا از چرخه خارج کردن آنها از پروسه تولید، موجب پدیدار شدن مشکل نمی شود، توصیه می گردد.

تصمیمات مدیریتی

به طور حتم در مبحث تعمیرات و نگهداری همواره مسایل مالی و اقتصادی در اولویت قرار ندارد. موارد زیست محیطی، درخواست مشتریان یا سازمان متقاضی، روابط اقتصادی و روابط محلی نیز دخیل در فرآیند تعمیرات هستند.

تعمیرات و نگهداری با توجه به وضعیت فنی تجهیز

در این زمینه از فرایند تعمیرات، تجهیز صنعتی مد نظر از لحاظ ظاهر و نحوه کارکرد مورد بررسی و پایش قرار میگیرد. کلیت این روش به این صورت است که اجزای تشکیل دهنده و قطعات به کار برده شده در ساختار تجهیز علائمی از خرابی و تمام شدن عمر استاندارد از خود نشان می دهند. تشخیص خرابی به صورت چشمی یکی از متدوال ترین روش های مرسوم می باشد. در مواردی نیز برای تشخصی نارسایی می بایست از دستگاه های الکترونیک و تست های دقیق استفاده نمود. دوباره تاکیید می گردد که در هر دوره و در هر مقطع زمانی ممکن است خرابی رخ داده و تجهیز صنعتی دچار نارسایی و عدم کارکرد صحیح شود.

مراحل تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعتی

 • عیب یابی diagnostic testing
 • پایش وضعیت condition monitoring
 • تعمیر و بازگردانی به چرخه صنتی وتولید
محصولات مرتبط:
مقالات مرتبط:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نویسنده: رادوکو
345 بازدید

دیدگاه محصولات

تماس با ما