آشنایی مختصر و کوتاه از دستگاه ساید چنل استوک

همانطور که می دانید در اغلب صنایع، برای منتقل کردن سیال یا مکش هوا به یک دستگاه خاص نیاز دارند که مهندسان و کارآفرینان کشور کره جنوبی و چین، دستگاه ساید چنل استوک را طراحی و تولید کردند تا وظیفه گفته شده را به خوبی به نمایش بگذارند.

از طرفی ضروری است که بدانید اجزای بکار رفته شده در داخل این دستگاه، از الکتروموتور گرفته تا قطعه صداگیر است که کشور چین قطعات داخل این دستگاه را از کشورهای اروپایی به صورت مستقیم درخواست کرده تا یک دستگاه باکیفیت بالا و بادوام را در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین دستگاه ساید چنل استوک به دلیل داشتن قطعات و تجهیزات عالی، از آن در بسیاری از صنایع و مکان های دیگر استفاده می کنند.

در حالت کلی لازم به ذکر است که جنس بدنه این دستگاه نیز از آلومینیوم سخت بوده و جزو محکم ترین و بادوام ترین دستگاه محسوب می شود که در برابر فشار زیاد و حرارت بالای صنایع، به راحتی و در کم ترین زمان ممکن از خود مقاومت نشان می دهد.

مشخصات فنی دستگاه ساید چنل استوک

از آنجایی که این دستگاه، برای منتقل کردن یا مکش هوا یا سیال بدون کمک از هیچ دستگاه دیگر صنایع، بکار می رود بدین منظور از مشخصات فنی خاصی برخوردار است که در ادامه این بحث به چند مشخصات فنی و ظاهری این دستگاه می پردازیم :

  • این دستگاه از راندمان کار بالای 450 برخوردار است که برای منتقل یا مکش هوا یا گاز، بسیار مناسب بوده و کارکرد عالی را به دنبال دارد.
  • این نوع ساید چنل از توان 20 کیلو واتی نیز برخوردار است.
  • از طرفی می توان گفت که این نوع محصول به شکل و نحوه های گوناگونی عملیات مکش و انتقال را انجام می دهد.
  • البته در نظر داشته باشید که این نوع ساید چنل در حین تولید از تنوع رنگ زیادی برخوردار است که مشتریان می توانند به راحتی ساید چنل استوک مد نظر خود را انتخاب کنند.
  • همچنین دارای یک نوع فشار داخلی و دبی تولیدی دارد که هیچ یک از دستگاه های موجود در صنعت این ویژگی و مشخصات فنی را ندارند.
  • این دستگاه نیز می تواند در صورت خراب شدن، به راحتی با عوض کردن قطعه یا تعمیر کوچک، همانند اول عملکرد خود را به نمایش بگذارد.
  • یکی دیگر از مهم ترین مشخصات فنی این دستگاه این است که ساید چنل مخزن های ورودی و خروجی باکیفیت و عملکرد عالی دارد که در حین خرید توصیه می شود به این قسمت از مشخصات فنی دستگاه توجه کنید.

با مشخصات فنی ساید چنل استوک آشنا شوید

با مشخصات فنی ساید چنل استوک آشنا شوید

 

با نحوه کار کردن ساید چنل استوک آشنا شوید

اگر به دنبال یک دستگاه باکیفیت و با تجهیزات عالی هستید توصیه می شود دستگاه ساید چنل استوک را خریداری نمائید زیرا این دستگاه می تواند به راحتی عملکرد خود را به نمایش بگذارد. برای کسب اطلاعات بیش تر از نحوه کار با این دستگاه توصیه می شود تا آخر این بحث ما را دنبال کنید.

نحوه عمل کردن دستگاه ساید چنل استوک به این صورت است که هوا یا گاز موجود از قسمت یا بخش پروانه دستگاه خارج می شود و به هوای موجود در داخل بخش مکنده دستگاه وارد می شود و این هوا به تدریج فشرده شده و اختلاف فشار بین تجهیزات ورودی و خروجی دستگاه قابل تغییر است و می توان با بالا بردن میزان فشار یا نیروی وارد شده به قسمت مکنده، نیروی موتور ساید چنل استوک را نیز افزایش داد.

با نحوه عملکرد ساید چنل استوک آشنا شوید

با نحوه عملکرد ساید چنل استوک آشنا شوید

جمع بندی نهایی

اغلب افراد به دستگاه ساید چنل استوک، کمپرسور هوا نیز می گویند زیرا کار منتقل کردن یا مکش هوا یا گاز موجود در هوا را به عهده دارد که این عملکرد را تنها دستگاه ساید چنل از نوع استوک می تواند به خوبی انجام دهد. از طرفی این محصول از تجهیزات باکیفیت و عالی برخوردار است که در حین خرید بایستی به این تجهیزات بکار رفته توجه کرد.

جمع بندی نهایی و کامل از ساید چنل استوک

جمع بندی نهایی و کامل از ساید چنل استوک

محصولات مرتبط:

ساید چنل زیمنس

ساید چنل بلوتک

مقالات مرتبط:

نکاتی که باید قبل از مراجعه به نمایندگی فروش ساید چنل بدانید

سیم پیچی دینام و سیم پیچی الکتروموتور

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *