خرید دیزل ژنراتور | رادوکو | وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی
logo
logo
رادوکو وارد کننده و تامین کننده محصولات صنعتی
۰۲۱-۵۸۴۳۷ (۳۰ خط ویژه)
نکاتی در رابطه با خرید دیزل ژنراتور جهت خرید محصول باما تماس بگیرید
۰۲۱-۵۸۴۳۷

نکاتی در رابطه با خرید دیزل ژنراتور
Rate this post

Rate this post

دیزل ژنراتور ها دستگاه هایی هستند که از آن ها برای تولید انرژی الکتریکی استفاده می شود. معمولا زمانی به کار می روند که برق اصلی قطع شده باشد و به برق اضطراری نیاز است. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند که با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند. در زمان خرید دیزل ژنراتور باید به نکات مهمی توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور دستگاهی است که با سوزاندن دیزل، انرژی شیمیایی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. این ماشین، تولید انرژی را به کمک یک دینام AC و یک موتور دیزل انجام می دهد. از اجزای این ماشین ها می توان به رادیاتور، پانل کنترل و مخزن سوخت اشاره کرد که همگی دست به دست هم می دهند تا در نهایت انرژی الکتریکی مورد نیاز شما را فراهم کنند. قیمت خرید دیزل ژنراتور ها متفاوت است؛ چرا که توسط شرکت های مختلفی ساخته شده اند و ممکن است تفاوت هایی با هم داشته باشند. اکثر دیزل ژنراتور ها برای تامین برق اضطراری به کار برده می شوند.

خرید انواع دیزل ژنراتور

خرید انواع دیزل ژنراتور

نکاتی در رابطه با خرید انواع دیزل ژنراتور

برای خرید دیزل ژنراتور ها، علاوه بر قیمت باید فاکتور های دیگر را هم بررسی کنید و سپس برا خرید اقدام کنید. اولین نکته ای که در زمان خرید دیزل ژنراتور باید به آن توجه کنید در رابطه با شرکت سازنده دستگاه می باشد. معمولا خرید از شرکت های قابل اعتماد خطر کمتری به دنبال دارد؛ چرا که محصولات این شرکت ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند شهرت یافته اند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید نوع دیزل ژنراتور می باشد که بستگی به فعالیت شما دارد. دیزل ژنراتور های خانگی و صنعتی با هم متفاوت هستند و برای خریدی بی نقص و درست بهتر است هدف و محل به کار گیری دستگاه را به فروشنده اطلاع دهید تا او نیز برای خرید دیزل ژنراتور به شما کمک کند و بهترین مورد را به شما معرفی کند. دیزل ژنراتور های اختصاصی را زمانی به کار می برند که منبع برقی وجود ندارد و تمامی برق توسط دستگاه تامین می شود و یا زمانی که کل روز باید از ژنراتور استفاده کرد و به یک ژنراتور قوی نیاز است. برخی ژنراتور های دیگر به عنوان پشتیبان عمل می کنند و فقط کمبود های منبع برق را جبران می کنند؛ برای مثال زمانی که دچار قطعی برق می شوید می توانید از این ژنراتور ها کمک بگیرید تا دوباره برق اصلی وصل شود.

نکاتی در رابطه با خرید دیزل ژنراتور

نکاتی در رابطه با خرید دیزل ژنراتور

نکته دیگر مربوط به اندازه و قدرت دستگاه است و باید به گونه ای باشد که پاسخگوی نیاز های شما باشد. پیش از خرید باید واحد ژنراتور را از فروشنده بپرسید که این واحد به صورت KW یا KVA می باشد.

نکته بعدی مربوط به صدای دستگاه می باشد. پیش از خرید حتما باید صدا خفه کن دستگاه را بررسی کنید و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید. اگر قصد استفاده خانگی از این دستگاه را دارید باید از دیزل ژنراتور هایی با صدای کم استفاده کنید تا صدای آن باعث آزار و اذیت ساکنین نشود.

در زمان خرید دیزل ژنراتور نکته دیگری که بررسی آن حائز اهمیت است، مصرف سوخت دستگاه است که باید با راندمان و بازدهی آن متناسب باشد.

از گارانتی دستگاه غافل نشوید. معمولا گارانتی ژنراتور های مختلف متفاوت است و به نوع آن ها و شرکت سازنده بستگی دارد. به طور کلی گارانتی این دستگاه ها را بین یک تا پنج سال قرار می دهند. دستگاه دیزل ژنراتور خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا مشمول گارانتی شوید.

نکاتی در رابطه با خرید دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور از شرکت های معتبر

سخن پایانی

امروزه دیزل ژنراتور ها کاربرد زیادی پیدا کرده اند و در صنایع مختلف به کار می روند‌. شرکت های مختلفی دست به تولید این ماشین ها زده اند که با بررسی آن ها متوجه تفاوت قیمتشان خواهید شد. اگر می خواهید از خرید خود راضی باشید تمامی بخش های دستگاه را بررسی کنید و در رابطه با دستگاه مد نظرتان تحقیق کنید. در هنگام خرید دیزل ژنراتور به نکات مهم و حائز اهمیتی مانند شرکت سازنده، اجزاء دستگاه، صدای دستگاه؛ گارانتی و نوع دستگاه توجه کنید.

 

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور 200kva

دیزل ژنراتور 100kva

مقالات مرتبط:

دیزل ژنراتور کوچک و کاربرد آنها در صنایع

از انواع دیزل ژنراتور برای چه کارهایی استفاده می شود؟

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نویسنده: نویسنده محتوا
80 بازدید

دیدگاه محصولات

محصولات مرتبط

تماس با ما