قیمت دیزل ژنراتور چینی

دیزل ژنراتورها ماشین های بسیار مفیدی هستند که با سوزاندن سوخت دیزل، برق تولید می کنند. این ماشین ها از یک ژنراتور الکتریکی و یک موتور دیزل برای تولید برق استفاده می کنند. دیزل ژنراتور، انرژی شیمیایی موجود در دیزل را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. این کار را با استفاده از یک موتور دیزل و یک دینام AC انجام می دهد. دیزل ژنراتور ها در انواع برند های مختلف در بازار موجود است از بین دیزل ژنراتورها، قیمت دیزل ژنراتور چینی از دیزل ژنراتورهای کشور های دیگر مناسب تر است.

مکانیزم دیزل ژنراتور

 دیزل ژنراتورها بخشی از انرژی شیمیایی موجود در سوخت دیزل را از طریق احتراق به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. سپس این انرژی مکانیکی، یک میل لنگ را برای تولید برق می چرخاند. بارهای الکتریکی با حرکت سیم در یک میدان مغناطیسی در سیم القا می شود. سپس یک سیم بارها به دور میل لنگ دیزل ژنراتور پیچیده می شود که بین آهنربا ها و در میدان مغناطیسی قرار می گیرد. هنگامی که موتور دیزل میل لنگ را می چرخاند، سیم ها در سراسر میدان مغناطیسی حرکت می کنند که می تواند بارهای الکتریکی را در مدار القا کند. قیمت دیزل ژنراتور چینی به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله عوامل مهم آن کیفیت قطعاتی است که در فرآیند تبدیل انرژی دخیل هستند.

انواع دیزل ژنراتور چینیانواع دیزل ژنراتور چینی

قیمت دیزل ژنراتور چینی

1-مشخصات فنی

اگر قصد خرید یک دیزل ژنراتور چینی را دارید باید به طور کامل در مورد آن مطالعه کنید تا دیزل ژنراتوری را خریداری کنید که نیاز شما را به طور کامل تامین کند. در خرید یک دیزل ژنراتور باید به عوامل مختلفی توجه کنید که این عوامل به طور مستقیم بر روی قیمت دیزل ژنراتور چینی تاثیر می گذارد. این عوامل شامل یک سری مشخصات فنی دستگاه است، که قبل از خرید باید سعی کنید کاملاً با آن آشنا شوید. از جمله مشخصات فنی می توان به راندمان موتور، گشتاور و میزان چرخش موتور اشاره کرد.  با آگاهی از این موارد شما می توانید دیزل ژنراتوری را خریداری کنید که راندمان آن در حد نیاز شما باشد. گاهی افراد به دلیل نداشتن اطلاعات هزینه های بالایی را برای خرید دیزل ژنراتور پرداخت می کنند در صورتی که نیازی به این حد از توان خروجی را ندارند.

عوامل موثر بر قیمت انواع دیزل ژنراتور چینیعوامل موثر بر قیمت  انواع دیزل ژنراتور چینی

2- میزان سر و صدا

از دیگر عوامل موثر بر قیمت دیزل ژنراتور چینی می توان به میزان سر و صدای آن اشاره کرد. دیزل ژنراتور ها در دو نوع کانوپی دار و بدون کانوپی تولید می شوند. کانوپی محفظه ای است که میزان سر و صدای حاصل از عمل احتراق را کاهش می دهد. مدل های کانوپی دار برای محیط هایی مناسب است که آرامش محیط یکی از مهم ترین موارد در خرید دیزل ژنراتور است.

عوامل موثر بر قیمت دیزل ژنراتور چینیعوامل موثر بر قیمت دیزل ژنراتور چینی

3- بِرند سازنده

برند سازنده یک دیزل ژنراتور به طور مستقیم بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. گاهی ارزش یک برند و کشور سازنده باعث می شود قیمت یک دیزل ژنراتور بیش از اندازه بالا رود. قیمت دیزل ژنراتور چینی به نسبت دیگر دیزل ژنراتور ها مناسب تر است. دیزل ژنراتور های چینی نیز دارای برند های متنوعی است که بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. این برند ها شامل دیزل ژنراتور لوول، دیزل ژنراتور های تلک، دیزل ژنراتور های برند استریم، دیزل ژنراتور های لیون، دیزل ژنراتور های کامینز چینی و دیزل ژنراتور های پرکینز چینی است. که هر کدام با توجه به کیفیت، قیمت متفاوتی دارد.

دیزل ژنراتور ها کاربرد های بسیار متنوعی دارنددیزل ژنراتور ها کاربرد های بسیار متنوعی دارند

کاربرد دیزل ژنراتور ها

به دلیل میزان قیمت دیزل ژنراتور چینی  و یا هر نوع دیزل ژنراتور دیگری ابتدا بررسی ها لازم را انجام دهید و با کارشناسان مربوطه مشورت کنید و سپس دیزل ژنراتور مورد نیاز خود را تهیه کنید. از جمله کاربرد های دیزل ژنراتور ها می توان به استفاده  آن ها برای تولید برق در مناطقی که دسترسی به برق ندارند اشاره کرد. این دیزل ژنراتور ها می توانند هم نقش منبع اصلی تولید برق را ایفا کنند و هم به عنوان یک منبع پشتیبان استفاده شوند. در سیستم های حمل و نقل نیز به وفور از دیزل ژنراتور ها استفاده می شود.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور بنز

مقالات مرتبط:

از انواع دیزل ژنراتور برای چه کارهایی استفاده می شود؟

آیا نسبت به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ارزش خرید دارد؟

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...