نمایندگی بلوئر

با گسترش علم شاهد ساخت انواع بلوئر ها هستیم که در صنایع متنوع  استفاده می شوند. همین کارایی بسیار زیاد منجر شده تقاضای خرید انواع بلوئر بسیار افزایش یابد. اما امر اساسی این است که بلوئر را با قیمت مناسب و از مرکز تخصصی فروش خریداری کنیم. برای اطمینان از کارایی و کیفیت این محصولات باید آن ها را از نمایندگی بلوئر خریداری کرد. در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم پس ما را همراهی کنید.

خرید اقتصادی با خرید از نمایندگی بلوئر ارزن
خرید اقتصادی با خرید از نمایندگی بلوئر ارزن

چرا باید بلوئر را از نمایندگی بلوئر خریداری کنیم؟

طبیعتاً باید مزایای خرید از نمایندگی بلوئر به حدی باشد که افراد را برای خرید متقاعد کند. البته همین گونه نیز هست با خرید از نمایندگی شما می توانید به امتیاز هایی دست پیدا کنید که در خرید از مراکز معمولی وجود ندارند.

 • بی شمار انتخاب

خریداران می توانند از میان صدها سازنده بین المللی و مجموعه ای از هزاران قطعه، انتخاب کنند. پس آزادی انتخاب بسیار زیادی در خرید دمنده از نمایندگی خواهید داشت. این مجموعه ها همچنین دستیارهایی که در دسترس هستند را در اختیار شما قرار می دهند تا با کمک آن ها از مشخصات محصولات آگاهی پیدا کنید. البته بعضی مراکز وب سایت دارند که از طریق آن خرید و اطلاع از کاربرد بلوئر به صورت دقیق امکان پذیر است. حتی می توانید محصولات را به صورت عمده با توجه به کاربرد بلوئر به سبد خرید اضافه کنید و به وضعیت سفارش خود دسترسی داشته باشید.

 • قیمت منحصر به فرد

قطعاً همه افراد به دنبال خرید تجهیزات با قیمت مناسب و اقتصادی هستند.  با خرید از نمایندگی می توان مبلغ کم تری پرداخت این امر به دلیل خرید مستقیم و حذف واسطه ها است.

 • راحتی فوق العاده بالا

می توان گفت در هر مقیاسی، معامله و تعامل با یک نمایندگی بسیار ساده است. این امر شامل فرآیند خرید و سفارش آنلاین با استفاده از مجموعه ابزارهای سفارشی نمایندگی می شود. همچنین صورت‌ حساب یک‌ جا، تحویل تک نقطه‌ ای با ارسال سریع و خدمات مشتری، پشتیبانی تلفنی و چت دیگر ویژگی های آن هستند. شما می توانند حمل و نقل را پیگیری کنید و اگر آن چیزی نیست که شما می خواهید، مجوز بازگشت محصولات را از توزیع کننده درخواست کنند.

بلوئر را بهتر بشناسید

به بلوئر دمنده نیز گفته می شود آن ها دستگاهایی هستند که با انتقال انرژی گاز ها را به بیرون می رانند. از لحاظ تاریخی، اولین دمنده ‌ها، محصولاتی بوده اند که برای تامین هوا در هنگام ذوب آهن استفاده می ‌شده اند. اما در چند دهه اخیر، ورود منابع انرژی جدید مانند بخار و برق منجر به توسعه انواع دیگر تجهیزات پنوماتیکی (هوا محور) شده است.  بلوئر های صنعتی  بر پایه یک فن با پره هایی که در داخل یک استاتور می چرخند عمل می کنند. هوا از سمت مکش دستگاه مکش می شود، روتورها و پروانه ها می چرخند و هوا تحت فشار قرار می گیرد تا آزاد شود.

کاربرد بلوئر ها در صنایع شیمیایی
کاربرد بلوئر ها در صنایع شیمیایی

انواع دمنده شامل چه مواردی است؟

دمنده ها انواع مختلفی دارند بعضی از آن ها هوا دهی و مکندگی را با هم انجام می دهند. اما کاربرد بلوئر تا حدود زیادی به نوع آن بستگی دارد. به صورت مختصر انواع بلوئر را معرفی می کنیم تا آن ها را بهتر بشناسید.

 • جابجایی مثبت که حاوی دو روتاتور هستند.
 • احیا کننده، آن ها را در پیکربندی های یک، دو یا سه مرحله ای یافت.
 • گریز از مرکز با استفاده از نیروی گریز از مرکز، هوا را به سمت خارج شتاب می دهد.

با شناخت دقیق کاربرد بلوئر آن را خریداری کنید

دمنده ها کاربرد های مختلفی مانند صنعتی، تجاری و مسکونی دارند، از رایج ترین کاربرد بلوئر می توان به این موارد اشاره کرد.

  • سیستم های انتشار برای تصفیه فاضلاب
  • سیستم های خنک کننده
  • بسته بندی محصولات غذایی و غیر خوراکی.
  • خنک کننده موتورهای الکتریکی
  • صنایع شیمیایی، پزشکی و نساجی.
  • متالورژی، متالیزاسیون و نیمه هادی ها.
  • گردش گازها به دیگ ها و موتورهای بخار
  • سیستم های انتقال پنوماتیک
مزایای فراوان خرید از نمایندگی بلوئر ارزن
مزایای فراوان خرید از نمایندگی بلوئر ارزن

سخن پایانی

امروزه بلوئر در تجهیزاتی مانند ماشین آلات سورت، تجهیزات پردازش، مونتاژ و بسته بندی تعبیه می شود. آن ها همچنین در محصولاتی مانند رایانه و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. اما برای بهره مندی از مزایای این محصولات نیاز است که آن ها را از نمایندگی بلوئر ارزن خریداری کنید. اگر قصد تهیه  بلوئر را دارید از طریق وب سایت رادوکو خرید انواع این محصولات با قیمت مناسب ممکن است.

 

محصولات مرتبط:

روتس بلوئر

ساید چنل بلوتک

روتس بلوئر تراندین

مقالات مرتبط:

بهترین قیمت ساید چنل گرینکو

نکات مهمی که پیش از خرید ساید چنل باید بدانید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...