دیزل ژنراتور با قیمت مناسب | رادوکو | وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی
logo
logo
رادوکو وارد کننده و تامین کننده محصولات صنعتی
۰۲۱-۵۸۴۳۷ (۳۰ خط ویژه)
شرکت های تولید کننده دیزل ژنراتور با قیمت مناسب جهت خرید محصول باما تماس بگیرید
۰۲۱-۵۸۴۳۷

شرکت های تولید کننده دیزل ژنراتور با قیمت مناسب
5/5 - (1 امتیاز)

5/5 - (1 امتیاز)

برای تولید دیزل ژنراتور از موتور های دیزلی به همراه ژنراتور های برقی استفاده می شود. کار اصلی این دستگاه صنعتی، تولید نیروی الکتریکی برای صنایع است. مصرف سوخت در این دیزل ها به صورت بهینه طراحی شده است. تولید کننده دیزل ژنراتور، این محصول را اغلب به صورت تک فاز و سه فاز تولید می کند. تولید برق مستمر و اضطراری برای صنایع مختلف، از ویژگی های این دستگاه می باشد. به طوریکه از 1 تا 2000 کیلو ولت آمپر می تواند برای فضاهای کوچک تا بزرگ مانند کارخانه، برق تولید کند. مونتاژ تجهیزات مختلف در صورتی که ابعاد آن بزرگ باشد، در محل انجام خواهد شد. اما به طور کلی در یک اتاقک می توان یک ژنراتور 2000 کیلو ولتی را قرار داد و آن را حمل کرد.

همانطور که ذکر شد دیزل‌ژنراتور های کوچک و بزرگ علاوه بر تامین برق مستمر، برای تامین برق اضطراری نیز کاربرد دارند. این نوع کاربرد بیشتر در کشتی ها و وسایل نقلیه زمینی بزرگ مانند قطار مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های وارد کننده دیزل‌ژنراتور انواع متنوعی از این محصول را در اختیار مشتریان قرار داده اند.

شرکت های وارد کننده دیزل ژنراتور کدامند؟

همانطور که گفته شد تولید کننده دیزل ژنراتور این دستگاه ها را با ویژگی های متعددی عرضه می کند. بهترین تولیدکننده ها با برندهای معتبر در این، انواع ژنراتور با قیمت های متنوع را عرضه می کنند. این محصولات از طریق شرکت های وارد کننده دیزل ژنراتور در اختیار مشتریان قرار می گیرند. مثلا شرکت رادوکو یکی از وارد کننده های اصلی انواع ژنراتور صنعتی می باشد. بیشتر تجهیزات صنعتی با مارک های معتبر توسط این شرکت وارد می شوند.

لیست قیمت دیزل‌ژنراتور با توجه به مدل آن مشخص خواهد شد. شرکت های وارد کننده اغلب مدل های معتبر را در لیست واردات خود قرار می دهند.

  • دیزل ژنراتور مدل Cummins
  • انواع ژنراتور Perkins
  • مدل Benz Idem
  • انواع دیزل Lovol
  • دیزل ژنراتور Volvo و Stream

در این لیست تنها نام بخشی از انواع دیزل ژنراتور های وارداتی ذکر شد. قیمت این محصولات با توجه به نوع برند و کارایی آن ممکن است، متفاوت باشد. مدل های کامینز و پرکینز از معروف ترین انواع تولید کننده دیزل‌ژنراتور در دنیا می باشند.

بهترین تولید کننده دیزل ژنراتور در دنیابهترین تولید کننده دیزل ژنراتور در دنیا

معرفی انواع تولید کننده دیزل‌ژنراتور

همانطور که گفته شد، دو شرکت کامینز و پرکینز به عنوان دو تولید کننده دیزل ژنراتور در سطح جهانی شناخته شده می باشند. علاوه بر این دو،  برند های دیگری مانند ریکاردو، استریم، اف جی ویلسون و … در این زمینه محصولات با کیفیتی ارائه کرده اند.

یک نمونه دیزل ژنراتور ایرانی نیز در بین برند های معتبر قرار دارد. دیزل ژنراتور های تولید شده توسط برند موتور سازان تبریز نیز از محصولات با کیفیت می باشد. مدل ها متنوع آن با موتور هایی از 35 تا 150 اسب بخار هم اکنون در بازار قابل خریداری هستند. اغلب اسامی ذکر شده توسط شرکت های وارد کننده در اختیار مشتریان ایرانی نیز قرار می گیرند. تولید برق در صنعت نقش بسیار مهمی ایفا می کند. به همین دلیل شناخت تولید کننده دیزل‌ژنراتور می تواند در خرید دستگاه با کیفیت تا حد زیادی کمک کند.

انواع دیزل ژنراتور کامینزانواع دیزل‌ژنراتور کامینز

خرید دیزل ژنراتور کوچک از تولید کننده

با توجه به وجود مشکلات متعدد در خرید مستقیم از برند های معتبر، برای تهیه دیزل ژنراتور کوچک نیز باید از طریق نمایندگی و شرکت های وارد کننده اقدام کرد. در واقع تولید کننده دیزل ژنراتور به طور مستقیم با خریدار در ارتباط نخواهد بود. بهتر است قبل از خرید، از تمامی استانداردها و گواهینامه های معتبر یک محصول مطلع شویم. مثلا برند موتور سازان محصول خود را با ارائه گواهینامه های بین المللی مانند ISO 9002 ارائه می دهد.

خرید دیزل ژنراتور ارزانخرید دیزل‌ژنراتور ارزان

در صورت خرید حضوری کاتالوگ مربوط به محصول در اختیار مشتری قرار می گیرد. در خرید های آنلاین نیز لیستی از ویژگی های دیزل ژنراتور روی سایت قرار می گیرد. این دستگاه در صورتی که اصل باشد، دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد. شاید برای تامین سوخت دیزل‌ژنراتور، با مشکلاتی مواجه شویم اما نوع سوخت آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

به طور کلی با توجه به تنوع انواع تولید کننده دیزل ژنراتور، بهتر است از شرکت های معتبر محصول مورد نظر خود را خریداری کنیم. گاهی سودجویان، محصولات تقلبی و غیر اصل را با نام برند های معروف ارائه می دهند. به همین دلیل اعتبار سایت می تواند تضمین کننده یک خرید خوب باشد.

 

محصولات مرتبط: 

قیمت دیزل‌ژنراتور 200Kva 

قیمت دیزل‌ژنراتور 50Kva

مقالات مرتبط:

اجزای موجود در دیزل‌ژنراتور

آشنایی با انواع دیزل‌ژنراتور

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نویسنده: نویسنده محتوا
40 بازدید

دیدگاه محصولات

تماس با ما