دیزل ژنراتورها، ماشین های کارآمدی هستند که کاربری بالاتری را در اختیار شما قرار می دهند که نسبت به سایر مدل های سوخت، نیاز به نگهداری کمتری دارد. گازوئیل یک سوخت ارزان بوده و به راحتی قابل تهیه است و گاهی اوقات می توان آن را در محل تحویل داد. دیزل ژنراتورها در مقایسه با ژنراتورهای بنزینی در هر اسب بخار در ساعت سوخت کمتری می سوزانند و خود سوخت به دلیل اینکه کمتر قابل اشتعال است، ایمن تر خواهد بود. شاید همین دلیل می توانید قیمت ژنراتور برق دیزلی را ایده آل نماید.

دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟

سیستم های ژنراتور، دستگاه های مفیدی هستند که برق را در هنگام قطعی، تامین می کنند و از متوقف شدن فعالیت های روزانه یا اختلال در عملیات تجاری جلوگیری می نمایند. برخی از قطعی ‌های برق، مانند قطع برق شبکه‌ های ملی، قابل پیش ‌بینی نیستند، به همین دلیل است که اغلب در هنگام قطع برق، خاموشی، یا هر گونه قطعی برق اصلی، به ژنراتورها اعتماد می ‌شود.

دیزل ژنراتور با استفاده از ترکیبی از ژنراتور الکتریکی و موتور دیزلی برای تولید برق، انرژی مکانیکی را به نیروی الکتریکی تبدیل می کند. این تجهیزات سوخت را از طریق احتراق گازوئیل به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. توانایی آنها برای تامین برق آماده به کار، در زمانی که خطوط برق محلی قطع می‌شوند، بی اندازه است و می‌تواند اطمینان و مزایای مستقیم آشکار را برای مالکان خود فراهم کند. در صورتی که نیاز به دریافت قیمت ژنراتور برق دیزلی، دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قطعات اصلی یک دیزل ژنراتور

هر دیزل ژنراتور از 9 قطعه مختلف، تشکیل شده است. هر یک از اینها برای اینکه ژنراتور بدون مشکل و به بهترین شکل ممکن کار کند ضروری است. قطعات دیزل ژنراتور عبارتند از:

موتور:

این منبع انرژی مکانیکی است و اگر خروجی ژنراتور را می‌خواهید، به موتور بزرگتری نیاز دارید. هرچه قدرت موتور بیشتر باشد، توان تولید برق بیشتری را خواهید داشت.

دینام:

این بخشی از ژنراتور است که انرژی مکانیکی را از طریق القاء به نیروی الکتریکی تبدیل می کند. در نظر داشته باشید که می توانید در این بخش، قیمت ژنراتور برق دیزلی را می توانید از کارشناسان ما دریافت کنید. ضمن آن که دینام شامل هر دو بخش متحرک و ثابت است که با هم کار می کنند تا میدان الکترومغناطیسی و حرکت الکترون ها را ایجاد نمایند که الکتریسیته تولید می کند.

تامین برق مناسب با ژنراتور برق دیزلی

تامین برق مناسب با ژنراتور برق دیزلی

سیستم سوخت:

این سیستم شامل مخزن سوخت، پمپ سوخت، لوله اتصال مخزن به موتور و لوله برگشت می باشد. این سیستم این امکان را برای ژنراتور فراهم می کند تا انرژی مورد نیاز را تولید نماید، جایی که دیزل می تواند مستقیماً به موتور برسد. اندازه مخزن سوخت، در نهایت تعیین می کند که یک ژنراتور چه مدت می تواند فعال بماند. ضمن آنکه در قیمت ژنراتور برق دیزلی نیز موثر است.

تنظیم کننده ولتاژ:

به عنوان پیچیده ترین بخش یک ژنراتور الکتریکی، این جنبه از دستگاه ولتاژ خروجی را تنظیم می کند. این تضمین می کند که ژنراتور برق را با ولتاژ ثابت خوب تولید می کند و از نوسانات شدید قدرت که به سرعت کار موتور بستگی دارد جلوگیری می کند.

سیستم های خنک کننده و اگزوز:

سیستم خنک کننده، برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ژنراتور کار می کند و با تمام انرژی گرمایی اضافی تولید شده توسط موتور و دینام مقابله می نماید. اگر نیاز به تامین برق دارید، در اینجا یادآور می شویم که قیمت ژنراتور برق دیزلی در انواع مختلف، قابل ارائه است.

 سپس مایع خنک کننده، تمام این گرما را از طریق یک مبدل حرارتی می گیرد و از شر آن در خارج از ژنراتور خلاص می شود. در حالی که سیستم اگزوز گازهای تولید شده توسط موتور دیزل را می گیرد، آنها را از طریق یک سیستم لوله کشی می آورد و آنها را از ژنراتور خارج می کند.

سیستم روغن کاری:

این جزء ژنراتور به موتور متصل می شود و روغن را از طریق آن پمپ می کند تا اطمینان حاصل شود که همه قطعات به خوبی کار می کنند و روی یکدیگر ساییده نمی شوند. این بخش در قیمت ژنراتور برق دیزلی، موثر است.

موتور قدرتمند دیزل ژنراتور

موتور قدرتمند دیزل ژنراتور

صفحه کنترل:

پانل کنترل همه جنبه های عملکرد ژنراتور دیزلی را از راه اندازی و سرعت اجرا گرفته تا خروجی ها کنترل می کند و منطقه اصلی است که ژنراتور در آن کنترل و عمل می نماید.

قاب مونتاژ اصلی:

قاب مونتاژ اصلی ژنراتور را در خود جای داده و جایی است که تمام قسمت های مختلف روی آن ساخته شده اند. این تضمین می کند که تمام اجزای الکتریکی به طور ایمن به زمین متصل شوند. بسیاری از ژنراتورهای فضای باز، معمولاً در یک قاب محافظ قرار می گیرند که ضد آب می باشد تا از آسیب احتمالی عناصر جلوگیری کند. در نظر داشته باشید که کیفیت عملکرد این دستگاه ها، در قیمت ژنراتور برق دیزلی موثر خواهد بود.

انواع ژنراتور های دیزلی و قیمت آن

در حالت کلی، دو دسته از موتور ژنراتورهای دیزلی وجود دارد که در انواع دو زمانه و چهار زمانه طراحی می شوند، این دستگاه ها، در چرخه های چهار زمانه عملکرد دارند، در حالی که برخی از مدل های موتور بزرگتر،  در چرخه دو زمانه، عمل می نمایند.

از سویی دیگر، سیلندرها در مضرب دو مورد استفاده قرار می گیرند، اگرچه هر تعداد سیلندر را می توان تا زمانی که بار روی میل لنگ متعادل شده باشد تا از لرزش بیش از حد جلوگیری کند، استفاده کرد. این در حالی است که مجموعه ژنراتورها، برق تک فاز یا سه فاز تولید می کنند. برای تهیه این دستگاه و دریافت قیمت ژنراتور برق دیزلی، با کارشناسان ما در تماس باشید.

انتخاب بهترین ژنراتور برق دیزلی

انتخاب بهترین ژنراتور برق دیزلی

اکثر صاحبان خانه ها به برق تک فاز نیاز دارند در حالی که در کاربردهای صنعتی یا تجاری معمولاً به برق سه فاز نیاز است. موتورهای دیزل ژنراتور به دلیل طول عمر و هزینه های عملیاتی کمتر، توصیه می شود. آنها بی صدا هستند و معمولاً نسبت به واحدهای گازی با اندازه مشابه به تعمیر و نگهداری بسیار کمتری نیاز دارند.

خرید ژنراتور برق دیزلی

در صورتی که نیاز به یک دستگاه ژنراتور برق دیزیلی دارید تا با تعطیلی کسب و کار خود در طول خاموشی متضرر نشوید، می توانید قیمت ژنراتور برق دیزلی را از کارشناسان ما دریافت کرده و متناسب با نیاز مجموعه خود، آن را تهیه کنید. سرمایه گذاری در ژنراتورها، یک راه ساده برای محافظت از درآمد، حفظ امنیت، جلوگیری از ضرر در کسب و کار است.

 

محصولات مرتبط: 

موتور برق بنزینی هوندا

موتور برق جیانگ دانگ

مقالات مرتبط:

یک مولد الکتریکی تا چه مدت می تواند انرژی برق شبکه را تأمین کند؟

انواع دیزل ژنراتور برق به چند دسته تقسیم می شود

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...