تعمیر دوزینگ پمپ به صورت تخصصی با ضمانت

در روند تعمیر دوزینگ پمپ توجه به ساختار و همچنین ایرادات اصلی که در این تجهیز مهم صنعتی پدیدار می شود مهم به نظر می رسد. دوزینگ پمپ با نام های دیگری مانند پمپ اندازه گیری یا مترینگ پمپ نیز یاد می شود. خاصیت اصلی و قابلیت فنی این تجهیز به دلیل تزریق دوز مشخصی از یک سیال می باشد. گروه صنعتی رادوکو با بهره گیری از تجارب گشته و همچنین کادری مجرب توانسته در زمینه تعمیر انواع مترینگ پمپ های برند های مهم گام های موثر و مفیدی بردارد. در ادامه در مورد هزینه تعمیر دوزینگ پمپ، عیب یابی و آموزش سرویس و نگهداری بیشتر توضیح خواهیم داد.

تعمیر دوزینگ پمپ با ضمانتتعمیر دوزینگ پمپ

خدمات و پشتیبانی واحد تعمیر و نگهداری شرکت رادوکو

شرکت رادوکو با دارا بودن کادر مجرب و مهندسین خبره در زمینه سرویس و تعمیر مترینگ پمپ در سراسر ایران آماده ارائه خدمات همراه با گارانتی پس از تعمیر می باشد در صورتی که هموطنانمان در سراسر ایران نیاز به پشتیبانی و خدمات تعمیر داشته باشند کافی است با واحد پمپ شرکت رادوکو تماس بگیرند تا در کوتاهترین زمان ممکن از خدمات شرکت بهره مند شوند.

 

هزینه تعمیر دوزینگ پمپ

معمولا هزینه تعمیر دوزینگ پمپ با توجه به نوع خرابی آن متفاوت می باشد که حتما می بایست جهت اطلاع از قیمت تعمیر پمپ توسط کارشناسان واحد تعمیر و نگهداری شرکت رادوکو از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد که پس از آن هزینه تعمیر مشخص خواهد شد.

برند های مطرح دوزینگ پمپ که در شرکت رادوکو تعمیر می شوند:

 • تعمیر دوزینگ پمپ جسکو jesco
 • تعمیر دوزینگ پمپ اینجکتا injecta
 • تعمیر دوزینگ پمپ لوتز آلمان lutz
 • تعمیر مترینگ پمپ اتاترون etatron
 • تعمیر مترینگ پمپ میلتون روی Milton roy

در مبحث تعمیر و سرویس دوزينگ پمپ نمونه های بارز دوزینگ پمپ عبارت اند از:

 • دوزینگ پمپ دیافراگمی
 • دوزینگ پمپ پریستالتیک
 • دوزینگ پمپ سلونوییدی

در این مقاله سعی شده است به بررسی به تعمیر پمپ شوفاز سلونوییدی به دلیل ساختار خاص الکترونکی و مکانیکی پرداخته شده و عیوب متداول و همچنین اجزای تشکیل دهنده این تجهیز حیاتی مورد بررسی و کنکاش قرار بگیرد.

تعمیر دوزینگ پمپ سلونوییدیتعمیر دوزينگ پمپ سلونوئیدی

اجزای تشکیل دهنده دوزینگ پمپ

اجزای تشکیل دهنده دوزینگ پمپ سلونوییدی عبارت اند از:

 • دیافراگم دوزینگ پمپ

دیافراگم دوزینگ پمپ در زمینه تعمیر دوزینگ پمپ بسیار حایز اهمیت است اطمینان از سالم بودن قطعه دیافراگم می باشد. قطعه دیافراگم به عنوان جز اصلی دوزینگ پمپ وظیفه ایجاد فشار و خلا متوالی در سیستم را داشته و عمل پمپاژ توسط این قطعه که معمولا از تلفون یا پی وی دی اف است، انجام می پذیرد.

تعمیر دوزینگ پمپ دیافراگم دوزینگ پمپدیافراگم دوزینگ پمپ

هریک از اجزای در همکاری و یکپارچگی میتوانند به روند کلی و صحیح دوزینگ پمپ دست یابند.

 • برد الکترونیک دوزینگ پمپ

معمولا یکی از معضلاتی که در زمینه نارسایی در کارکرد پمپ دیافراگمی می شود مربوط به سوختن و از کار افتادگی در قسمت برد الکترونیک می باشد. برد الکترونیک به عنوان مغز سیستم و کنترل کننده فرمان های صادره از سوی کاربر به پمپ می باشد.

هزینه تعمیر دوزینگ پمپبرد الکترونیک دوزینگ پمپ

 • هد دوزينگ پمپ

هد پمپ در واقع محفظه نگهدارنده شیر های توپی و قطعه دیافراگم نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در صورت خرابی یا مسدود شدن ورودی و خروجی، کارایی پمپ را مختل می سازد.

هد دوزینگ پمپهد دوزینگ پمپ

 • مگنت دوزینگ پمپ

مگنت یکی از قطعات مهم در ساختار دوزینگ پمپ می باشد. این قطعه با ایجاد یک میدان مغناطیسی در هد پمپ موجب جلو و عقب شدن گاید دیافراگم شده و عملا موجب انجام پروسه پمپاژ می گردد. عواملی مانند گرم شدن بیش از حد پمپ، ضربه، کاربری غیر اصولی و زیر بار ماندن پمپ میتواند موجب آسیب به قطعه مگنت گردد.

تعمیر دوزینگ پمپ و مگنت آنمگنت دوزینگ پمپ

محصولات مرتبط:

پمپ پنتاکس

پمپ طبقاتی

مقالات مرتبط:

آشنایی با پمپ طبقاتی لوارا

انواع پمپ آب صنعتی و کاربرد آن

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *